Akademie lekarske obrany

Napadení v Prostějovské nemocnici

0 101

Dvě hodiny po půlnoci. Páteční brzké ráno, či spíš hluboká noc. Dvaadvacetiletý násilník napadl v Prostějovské nemocnici zdravotnický personál. Ani přítomnost policie ho nezklidnila, naopak zaútočil i na ně. Skončil na záchytce.

Při použití donucovacích prostředků ze strany policie agresátor utrpěl lehké zranění, které si ale nevyžádali lékařské ošetření. Klidný byl do chvíle, než lékař doporučil umístění do protialkoholní záchytné stanice. To se začal chovat opět agresivně a poškozoval zařízení nemocnice. Policie mu nasadila pouta a eskortovala na záchytku. Zde mu naměřili 2,4 promile alkoholu.

Dokážete si představit, jak se musel cítit nemocniční personál, který v tu chvíli byl ve službě? Jak se vůbec při útoku agresora zachovat?

K tomu je určen kurz pořádaný Asociací osobních strážců pod názvem Akademie lékařské obrany, která pro svůj úspěch byla mnohokrát opakovaná v různých nemocnicích po České republice.

Ať jste vystudovaný doktor, či kvalifikovaná zdravotní sestra, nebo jen v nemocnici pracujete a dostáváte se každý den do styku s osoby mohoucí vás ohrožovat na životě, je tato akademie určena přímo pro vás.

Admin

Všechny příspěvky autora: Admin

Website: http://www.grandmedia.cz

Podobné články

Přidat komentář

You must be logged in to post a comment.