backpack-1149461_640

Zvažte GPS lokátory dětí

0 161

Určitě jste říkali, nebo aspoň někde slyšeli, věty:,,Nebav se s cizími lidmi.”, popřípadně:,,Jdi po škole rovnou domů.”.

Nové technologie umožňují sledování dětí pomocí chytrých hodinek. Dítě si je navlékne na zápěstí a Vy vždy víte, kde se momentálně nachází. Cena se vyvýjí od značky, počtu funkcí a velikosti displeje. Některé nabízejí možnost hraní her a nahrávání videí. Prodávají se i s motivy superhrdinů, proto je každé dítě bude rádo nosit. Z toho důvodu působí jako obyčejné chytré hodinky, nikdo nemusí tušit, že jde o GPS lokátor. Cena se pohybuje kolem 1 500 Kč.

Dále tu jsou GPS lokátory s SOS tláčítkem, které když dítě zmáčkne, dostanete ihned SMS. Nevýhoda je taková, že narozdíl od hodinek, je nemusí mít dítě u sebe. Nechalo si ho v batohu, který mu zůstal ve škole. Tlačítko může zneužívat, nebo ho stiskne omylem a tím vyvolá paniku.

Příjde Vám to jako narušení soukromí dítěte? Pokud byste každých 5 minut zjišťovali jeho polohu, pak možná ano. Jestliže Vám dítě nezvedá mobil, poté si můžete jednoduše zkontrolovat lokaci v aplikaci. Následně se nemusíte strachovat o bezpečí svého dítěte.

Admin

Všechny příspěvky autora: Admin

Website: http://www.grandmedia.cz

Podobné články

Přidat komentář

You must be logged in to post a comment.