foto_30_na-hrade

I. B. S. A. – záruka kvality v bezpečnostních a detektivních službách

0 128

I když si možná budete myslet opak, každému člověku se může přihodit, že bude potřebovat služby bezpečnostní agentury. Nemusí jít hned třeba o osobní ochranu, ale například o zdánlivě obyčejnou věc, jako je zabezpečení bydlení alarmem. V takovém případě není dobré rozhodnout se naslepo, ale je nutné si vybrat prověřenou značku. Takovou je třeba bezpečnostní a detektivní agentura I. B. S. A, což je zkratka pro International Bodyguard and Security Agency.

Mezi hlavní výhody služeb agentury patří individuální přístup k řešení problémů klienta, diskrétnost a loajalita. Dokladem kvality a spolehlivosti agentury je získání mnoha certifikátů a hlavně prověrka Národním bezpečnostním úřadem na stupeň utajení „tajné“. Mezi významné klienty I. B. S. A. patří velké firmy jako ČKD Group, Komerční banka, O2, Sony nebo Tesco. Klientem I. B. S. A. je i hlavní město Praha.

Zaměstnanci agentury jsou profesionálové, kteří za sebou mají zkušenosti ze služby u policie a armády. Generální ředitel agentury Pavel Caprata tvrdí: „Tito lidé mají vypěstovaný určitý instinkt, jakýsi šestý smysl. Proto dokážou vycítit nebezpečí a to je při naší práci někdy hodně potřeba.“

Při své práci používají detektivové nejmodernější techniku. „Jsou to například skryté kamery nebo nahrávací zařízení. Tyto přístroje stojí desítky tisíc korun. Nejdražší je vybavení na vyhledávání odposlechů, které stojí statisíce až miliony,“ přiblížil Caprata.

  1. B. S. A. nabízí velký výběr bezpečnostních a detektivních služeb. Patří mezi ně zajišťování kulturních a sportovních akcí, přeprava finanční hotovosti, osobní ochrana, návrh, prodej a montáž zabezpečovacích zařízení ale i identifikace biologických stop a analýza DNA.
  2. B. S. A. poskytuje i další služby, jako je správa, odkup a vymáhání pohledávek pro firmy, banky, organizace i soukromé osoby, kurýrní služby, správa a údržba nemovitostí nebo školící a výcvikové středisko pro své zaměstnance i pro širokou veřejnost. „Od jeho založení v roce 2008 jsme proškolili stovky zájemců o zvyšování své profesní kvalifikace, “ informuje Pavel Caprata.

A pokud vás zjištěné informace příliš rozruší, tak vám I. B. S. A. nabízí jako specialitu i vlastní wellness. Zde poskytuje procedury, které prospívají tělu i duši – masáže, baňkování nebo rašelinové obklady. Tyto služby poskytuje sám šéf firmy Caprata, který je bývalým trenérem fitness. „Je to pro mě koníček a odreagování od práce,“ říká.

Admin

Všechny příspěvky autora: Admin

Website: http://www.grandmedia.cz

Podobné články

Přidat komentář

You must be logged in to post a comment.