ckds

Případy soukromého detektiva současnosti

0 46

Už jen dva poslední případy nám poodhalí práci a někdy i útrapy soukromého detektiva. v tomto, osmém příběhu si posvítí na “nezodpovědnou” matku 2 kluků.

Klientka z důvodu velké obavy o život svých vnuků požádala o prověření nočního života její bývalé snahy, se kterou má její syn dva malé kluky. její vnuci ve věku 3 a 4 roky tráví celé noci sami doma, zatímco se jejich matka někde tahá s “chlapama”. Jejich otec je pracovně v zahraničí. Informace má prý ověřené od sousedky.

Vzhledem k závažnosti celé věci bylo nutné jednat rychle, přitom pečlivě a jako vždy diskrétně. Po nezbytných opatřeních zejména po prohlídce místa, prověření inkriminovaného panelového domu, byla učiněna i podrobná prověrka osoby snahy klientky. Už třetí den byl s ní dle plánu navázán kontakt za účelem pozvání do kina. Pozvání do nově otevřeného mutlikina bylo dle očekávání přijato. Ještě před začátkem večerního filmu soukromý detektiv zavolal na Policii ČR a o všem jí informoval. Po návratu z kina už byl byt otevřen za asistence policie a matka byla ještě tu noc na místě obviněna ve zkráceném trestním řízení z přečinu “Opuštění dítěte” dle trestního zákoníku, za což jí hrozil trest odnětí svobody na šest měsíců až tři léta.

Chlapce nakonec dostala do péče starostlivá babička

Admin

Všechny příspěvky autora: Admin

Website: http://www.grandmedia.cz

Podobné články

Přidat komentář

You must be logged in to post a comment.