ckds

Případy soukromého detektiva současnosti

0 60

5. Soukromý detektiv řezníkem aneb nasazení agenta do firmy

 

V masokombinátu se měsíčně rozkradlo maso za několik desítek tisíc korun. Podnikatel měl podezření na zaměstnance, avšak nevěděl, jak to dělají a kdo všechno je do krádeží zapojen. Kamerový systém k odhalení zlodějů nepřispěl. Objednal si proto soukromé detektivní služby.

 

Soukromý detektiv si nejprve vyžádal seznam všech zaměstnanců. Dále se pečlivě seznámil i s budovami, s rozmístěním zabezpečení a kamerového systému, s činností strážní služby, pracovním postupem a organizační strukturou firmy. S těmito informacemi vybavený agent byl s patřičnou legendou po domluvě s majitelem firmy zaměstnán na vhodnou pozici. Promyšlená  strategie, skryté kamery a psychologické umění soukromého detektiva po dvou měsících poctivé práce přineslo své ovoce. Detektiv agent rozkryl způsob páchání trestné činnosti včetně zlodějské sítě. Zjištěna škoda za poslední rok dosahovala téměř jednoho miliónu korun.

Vzpomínku na nepříjemnou zimu v chladírně a zápach z masa byly brzy zapomenuty. Hned jakmile detektivovi přišly dvě výplaty včetně prémií, z masokombinátu a z detektivní kanceláře.

Admin

Všechny příspěvky autora: Admin

Website: http://www.grandmedia.cz

Podobné články

Přidat komentář

You must be logged in to post a comment.