londýn2

“Vražda” v Londýně

0 78

Již je to delší dobu, přesněji 23.září, co v Londýně zemřel jednatřicetiletý Čech, který byl ubit partou mladistvých agresorů. To vše při hádce blíže nespecifikované. Podle očitých svědků dobře vypadající muž se dostal do sporu s jedním mladíkem, kdy na sebe křičeli a pak přestali. Za nedlouho oběť došla ke skupince mladíků na kolech, kdy jeden z nich ho chytil pod krkem a vyhrožoval. Muž zvedl ruce na omluvu. I přesto ho skupinka pronásledovala, a když po deseti minutách později dorazila na místo policie, muž ležel mrtvý v kaluži krve.

Dle záběrů z bezpečnostních kamer, devětadvacetiletý Brit zaútočil na Čecha s řetězem s bezpečnostním zámkem na kolo a zasadil mu několik ran do hlavy. Poté nad obětí podle svědků pronesl: „Podívej, cos mě donutil udělat“.

V říjnu před soudem stanula trojice obviněných, kdy jen jeden pachatel zůstal ve vazbě čekající na rozsudek.

Když ale koncem března soud zprostil muže obvinění, nikdo z rodiny pozůstalého to nečekala a v tuto chvíli hledají způsob jak verdikt zvrátit. Ale pomůže to? Byla to jen nešťastná událost, či úmyslné napadení, kterých se na imigranty ve Velké Británii stává po vyhlášení Britexu více? Asi to ukáže čas, ale aby to nenapáchala víc škody, které se již teď dalo zabránit.

Admin

Všechny příspěvky autora: Admin

Website: http://www.grandmedia.cz

Podobné články

Přidat komentář

You must be logged in to post a comment.