EUI EDU - MS IPCA 2018 - 1

Mistrovství světa IPCA 2018

0 166

EUROPEAN INSTITUTE tradičním partnerem Mistrovství světa IPCA tělesně postižených šachistů 2018

Ve dnech 21. 6. – 30. 6. 2018 v Top Hotelu Prague & Congress Centre v Praze proběhl již 18. ročník MS IPCA tělesně postižených šachistů 2018. Hlavní záštitu nad akcí převzal Magistrát hlavního města Prahy, jmenovitě radní pro zdravotnictví pan Ing. Radek Lacko. Mistrovství proběhli pod organizací ředitelky turnaje pí. Evy Marie Valentové, ve spolupráci se Šachovým svazem ČR a již tradičně jako hlavní partner mistrovství světa podpořila i naše společnost EUROPEAN INSTITUTE OF BUSINESS AND PUBLIC EDUCATION.

Absolutním vítězem a mistrem světa IPCA v šachu 2018 se stal Igor Yarmonov z Ukrajiny, na druhém místě skončil Andrei Gurbanov z Izraele a na třetím místě se umístil Lukasz Nowak z Polska. Mistryní světa v ženské kategorii se stala Světlana Gerasimova z Ruské federace.

Dne 29.6.2018 při slavnostním vyhlášení výsledku předali mistrům světa trofeje, medaile, diplomy, finanční i věcné ceny ředitelka mistrovství pí. Eva Marie Valentová, za Český svaz tělesně postižených sportovců, z.s. předsedkyně pí. Mgr. Radka Kučírková, velmistr p. David Navara, velmistr p. Sergei Movsesian, hlavní mezinárodní rozhodčí p. JUDr. Ivan Syrový, PhD., za sponzory pí. Petra Gernerová z CZECH PRODUCTION a p. Ing. Vladislav Stanko, MBA nezávislý kandidát do komunálních voleb 2018 v SR a jednatel EUROPEAN INSTITUTE.

Ve speciální kategorii, kterou p. Ing. Vladislav Stanko, MBA vyhlásil pro nejlépe umístěného hráče z ČR a SR uspěl p. Milan Babula z ČR, který se v celkovém pořadí umístil na pátém místě. Od EUROPEAN INSTITUTE získal poukaz na studium MBA, MPA, nebo LL.M., které mu osobně předal jednatel p. Ing. Vladislav Stanko, MBA společně s velmistry p. Davidem Navarou a p. Sergeiem Movsesianem.

Nejlepším Slovákem byl Juraj Zavarský, který skončil celkově 32.

Pro všechny zúčastněné šachisty připravila EUROPEAN INSTITUTE malou pozornost v podobě tradičních lázeňských oplátek z Karlových Varů. Na závěr slavnostního vyhlášení MS IPCA 2018 poděkoval Ing. Vladislav Stanko, MBA ředitelce mistrovství světa pí. Evě Marii Valentové a jejímu týmu za skvělou organizaci a péči o hendikepované sportovce v průběhu celého pobytu v ČR, za zajištění prohlídek historického centra, komorního koncertu, doprovodního programu a všechny účastníky pozval na oslavu 100. výročí vzniku 1. Československé republiky v Muzeu TGM v Lánech a v legendární divadle Semafor v Praze dne 28.10.2018.

Admin

Všechny příspěvky autora: Admin

Website: http://www.grandmedia.cz

Podobné články

Přidat komentář

You must be logged in to post a comment.